×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸  .::.   برابر با : Monday, 20 January , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 11 خبر
کشتی آزاد جام تختی| فینالیست های ۵ وزن دوم مشخص شدند

نفرات راه یافته به دیدارهای نهایی ۵ وزن دوم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مشخص شدند.

به گزارش  پیشرو اسپرت و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روز دوم از چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از صبح امروز با مسابقات ۵ وزن دوم و پایانی در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه آغاز شده که مدعیان اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۴، ۸۶ و ۹۲ کیلوگرم به مصاف یکدیگر رفتند.

با برگزاری مسابقات مرحله مقدماتی نفرات راه یافته به دیدارهای نهایی مشخص شدند.

نتایج دیدارهای نیمه نهایی پنج وزن دوم به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:

حسن عبادی ۸ – میرعلی باوفا سادات ۱۵

علی حاج آقانیا ۲ – نورگان الکساندروف ۷ (روسیه)

فینال ۶۱ کیلوگرم:

میرعلی باوفا – نورگان الکساندروف

۷۰ کیلوگرم:

محمدرضا سرگو ۲ – امیرحسین حسینی ۶

آرمان آندراسیان (ارمنستان) ۲ – گئورگ مخیان (ارمنستان) ۴

فینال ۷۰ کیلوگرم:

امیرحسین حسینی  – گئورگ مخیان

۷۴ کیلوگرم:

محمد نخودی صفر – مصطفی حسین خانی ۶

جمال خدابنده لو یک – محمدصادق فیروزپور ۳

فینال ۷۴ کیلوگرم:

مصطفی حسین خانی – محمدصادق فیروزپور

۸۶ کیلوگرم:

جلال زمان ۴ – حمیدرضا علی بخشی ۲

احمد بذری ۱۲ – مهر مارکوسیان ۲ (ارمنستان)

فینال ۸۶ کیلوگرم:

جلال زمان – احمد بذری

۹۲ کیلوگرم:

حسین شهبازی ۲ – عزت اله اکبری یک

محمدجواد ابراهیمی ۵ – ارشک محبی صفر (محبی ۲ دقیقه مانده به پایان کشتی به دلیل مصدومیت ادامه نداد)

فینال ۹۲ کیلوگرم:

محمدجواد ابراهیمی – حسین شهبازی

نتایج مسابقات مرحله مقدماتی به شرح زیر است. 

۶۱ کیلوگرم:

محمد ملکی – رازمیک پاپیکیان (ارمنستان)، برنده (۴ بر ۹)

داریوش حضرت قلی‌زاده (غایب) – زنورگان الکساندروف (روسیه)، برنده

علی حاج آقانیا، برنده – هئورهی کاسای (اوکراین) (غایب)

حسن عبادی، برنده – محمد رمضان پور (۴ بر ۳)

رازمیک پاپیکیان (ارمنستان) – میرعلی باوفا سادات، برنده (صفر بر ۱۳)

۷۰ کیلوگرم:

محمدرضا سرگو، برنده – علی آقایی (۸ بر صفر)

یوسف کامرانی – مهدی یگانه جعفری، برنده (یک بر ۱۱)

گئورگ مخیان (ارمنستان)، برنده – سبحان یاری (غایب)

امیرحسین حسینی، برنده – امیررضا اکبرزاده (۴ بر یک)

محمد زمانی – آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده (۴ بر ۴)

مهدی یگانه جعفری – امیرحسین حسینی، برنده (۱۰ بر صفر. ضربه فنی)

محمدرضا سرگو، برنده – رضا مقتدر (۴ بر ۲)

۷۴ کیلوگرم:

رضا افضلی، برنده – حامد رشیدی (۶ بر صفر)

واروژان کاجویان (ارمنستان)، برنده – حمید الهیان (غایب بود)

جمال خدابنده لو، برنده – علی خانیان (۵ بر ۳)

محمد نخودی، برنده – بوریس ماکوئف از اسلواکی (غایب بود)

 مصطفی حسین خانی، برنده – سعید داداشپور (۸ بر صفر)

محمدصادق فیروزپور، برنده – خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) (۳ بر یک)

مصطفی حسین‌خانی، برنده – واروژان کاجوریان (ارمنستان) (۱۰ بر ۲)

محمد نخودی، برنده – رضا افضلی (۴ بر ۲)

۸۶ کیلوگرم:

مرصاد مرغزاری – جلال زمان، برنده (۲ بر ۱۰)

گریگور گریگوریان (ارمنستان) ، برنده – زین العابدین علی مرادی (غایب بود)

محمدجواد پرنوری – هوانس میختاریان (ارمنستان)، برنده (۴ بر صفر، ضربه فنی)

مهدی حاجیلوییان – حمیدرضا علی بخشی، برنده (۲ بر ۹)

احمد بذری، برنده – محمد مرادی (۱۰ بر صفر)

اکبر سبحانی (غایب) – مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده

حمیدرضا علی بخشی، برنده – گریگور گریگوریان (ارمنستان) (۱۰ بر ۸)

هوانس میختاریان (ارمنستان) – جلال زمان، برنده (۳ بر ۱۱)

۹۲ کیلوگرم:

محمدحسین میرباغبان، برنده – مارزپت گالستیان (ارمنستان) (۱۰ بر ۳)

محمدجواد ابراهیمی، برنده – حسین جلالی نژاد (۸ بر ۲)

عزت الله اکبری، برنده – محمدحسین فیروزپور (۱۰ بر صفر)

حسین شهبازی، برنده – هوشنگ کاظمی (۳ بر صفر)

ارشک محبی، برنده – محمد علی تبار (۷ بر صفر)

حسین شهبازی، برنده – محمدحسین میرباغبان (۳ بر ۲)

عزت الله اکبری – سینا غلامی

به گزارش فارس، مرحله مقدماتی مسابقات ۵ وزن دوم امروز و مسابقات فینال و رده‌بندی عصر فردا برگزار خواهد شد.

عصر امروز نیز دیدارهای رده بندی و فینال ۵ وزن اول برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.