×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸  .::.   برابر با : Monday, 20 January , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 11 خبر
کشتی آزاد جام تختی| فینالیست‌های ۵ وزن اول مشخص شدند+ نتایج مسابقات نیمه‌نهایی

نفرات راه یافته به دیدارهای فینال مسابقات پنج وزن نخست چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی مشخص شدند.

به گزارش پیشرو اسپرت و به نقل از  خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات پنج وزن نخست رقابت های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که از صبح امروز در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه آغاز شده بود با معرفتی نفرات راه یافته به دیدار فینال در روز اول به پایان رسید.

۵۷ کیلوگرم:
علیرضا سرلک، برنده – مجید داستان (۳ بر ۲)
عرفان جعفریان – آرسن هاروتونیان، برنده (ارمنستان) (صفر بر ۱۰)
۶۵ کیلوگرم:
خیراله قهرمانی – ابوالفضل حاجی پور، برنده (یک بر ۷)
امیرحسین مقصودی – میثم نصیری، برنده (۵ بر ۸)
۷۹ کیلوگرم:
بابک صفری – علی سوادکوهی، برنده (صفر بر ۷)
حمیدرضا زرین پیکر – امیرحسین کاووسی، برنده (۳ بر ۵)
۹۷ کیلوگرم:
جواد نظری، برنده – دانیال شریعتی نیا (۵ بر ۴)
مجتبی گلیج، برنده – اسماعیل نجاتی آن (۳ بر یک)
۱۲۵ کیلوگرم:
یداله محبی – پرویز هادی، برنده (۳ بر ۳)
عباس فروتن – امین طاهری، برنده (صفر بر ۳)

* نتایج مسابقات نوبت صبح به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
مجید داستان، برنده ۷ – نقی رضوان صفر
عرفان جعفریان، برنده ۴ – سیدعلی عظیمی ۴
نادر حاج آقانیا، برنده – محسن ملکی (کشتی نگرفت)
آرسن هاروتونیان (ارمنستان) برنده ۸ – پوریا ترکمان صفر
محمد خدابخشی، برنده ۸ – رازمیک میساکیان (ارمنستان) ۳
میران جابریان (ارمنستان، برنده ۲ – ایمان زارعی صفر

یک چهارم نهایی:
مجید داستان، برنده – نادر حاج آقانیا (کشتی نگرفت)
عرفان جعفریان، برنده ۶ – محمد خدابخشی ۶
علیرضا سرلک، برنده ۶ – محمد کابلی ۲
آرسن هاراتونیان (ارمنستان)، برنده ۱۲ – میران جابریان صفر

۶۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
امیرحسین مقصودی، برنده ۵ – مرتضی قیاسی
میثم نصیری، برنده ۳ – پیمان بیابانی ۲
امیرمحمد یزدانی، برنده ۵ – ایمان صادقی صفر

یک چهارم نهایی:
ابوالفضل حاجی پور، برنده – مهدی عشقی (کشتی نگرفت)
امیرحسین مقصودی، برنده ۲ – مهران نصیری صفر
خیراله قهرمانی، برنده ۵ – وازگن توانیان (ارمنستان) صفر
میثم نصیری، برنده ۱۴ – امیرمحمد یزدانی ۱۳

۷۹ کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا ابراهیم نژاد، برنده ۱۲ – آرمان آواگیان (ارمنستان) ۸
امیرحسین کاووسی، برنده ۶ – امید حسن تبار ۶

یک چهارم نهایی:
علی سوادکوهی، برنده ۴ (ضربه فنی) – عباس یزدانی ۳
حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۳ – سجاد غلامی ۳
امیرحسین کاووسی، برنده ۶ – رضا ابراهیم نژاد صفر
بابک صفری، برنده – هادی قدمی (وزن کشی نکرد)

۹۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
اسماعیل نجاتیان، برنده – رضا یزدانی (وزن کشی نکرد)

یک چهارم نهایی:
مجتبی گلیج، برنده ۶ – علی شعبانی ۴
جواد نظری، برنده – سجاد عزیزی (کشتی نگرفت)
اسماعیل نجاتیان، برنده ۹ – احمدحسن مرادی صفر
دانیال شریعتی نیا، برنده – میثم عبدی (کشتی نگرفت)

۱۲۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
نعیم حسن زاده، برنده – جاصبر صادق زاده (وزن کشی نکرد)
امین طاهری، برنده ۳ – سیدرضا چراغی صفر

یک چهارم نهایی:
عباس فروتن ۴ – محمد مرادی ۲
یداله محبی، ۵ (ضربه فنی) – امیررضا امیری ۲
پرویز هادی، برنده ۱۰ – آندرانیک گالستیان (ارمنستان) صفر
امین طاهری، برنده ۹ – نعیم حسن زاده ۲

به گزارش فارس، رقابت‌های مقدماتی ۵ وزن دوم صبح فردا و مسابقات فینال ۵ وزن اول عصر فردا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.