×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸  .::.   برابر با : Monday, 20 January , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 11 خبر
لیگ تکواندو بانوان| فتح صدر البرز صدرنشین مرحله نخست جام کوثر

رقابت‌های مرحله نخست لیگ تکواندو جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» به پایان رسید و ۱۰ تیم راه یافته به مرحله پایانی مشخص و معرفی شدند.

به گزارش پیشرو اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته سیزدهم تا پانزدهم (پایانی) از مرحله نخست پانزدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» یادواره شهید عصمت پورانوری با حضور ۱۵ تیم روز گذتشه (جمعه – ۲۰ دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار و ۱۰ تیم صعودکننده به مرحله پایانی مشخص شدند.

تیم‌های اسپریچو، فتح صدر البرز، داتیس یزد، دانشگاه آزاد اسلامی، روپایی الکترونیکی keen، شوکا لاوین مریوان، فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان ایلام، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو بهار، هیات تکواندو جنوب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان نظرآباد، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو هفتگل در مرحله نخست این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت پرداختند.
با پایان رقابت‌های هفتم پانزدهم (پایان مرحله نخست)، تیم فتح صدر البرز با کسب ۴۲ امتیاز صدرنشین مرحله نخست لقب گرفت، لوازم خانگی کن با ۳۹ امتیاز رده دومی را به خود اختصاص داد و اسپریچو با ۳۶ امتیاز در جایگاه سومی قرار گرفت.
تیم‌های داتیس یزد، فرمانیه، دانشگاه آزاد، روپایی الکترونیکی کین، شوکا لاورین مریوان، هیات تکواندو بهار و هیات تکواندو جنوب شرق به ترتیب در رده چهارم تا دهم جای گرفتند.

نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

هفته سیزدهم
فرمانیه – استراحت
دانشگاه آزاد ۷ – هیات تکواندو استان ایلام یک
فتح صدر البرز (رتاآ) ۸ – هیات تکواندو ورامین صفر
هیات تکواندو هفتگل صفر – روپایی الکترونیکی کین ۸
لوازم خانگی کن ۵ – اسپریچو ۳
داتیس یزد ۷ – شوکا لاوین مریوان یک
هیات تکواندو بهار ۷ – هیات تکواندو شهرستان نظرآباد یک
هیات تکواندو استان مرکزی یک – هیات تکواندو جنوب‌شرق ۷

بهترین ها
بهترین مربی: زهرا باباخانلو (اسپریچو)
فنی ترین بازیکن: نگار قدیانی (اسپریچو)
بهترین سرپرست: شیرین ستوده فر (هیات تکواندو مرکزی)
بهترین داور: خدیجه قره گوزی (اردبیل)

هفته چهاردهم
هیات تکواندو بهار – استراحت
دانشگاه آزاد ۸ – هیات تکواندو هفتگل صفر
فتح صدر البرز (رتاآ) ۷ – هیات تکواندو استان ایلام یک
روپایی الکترونیکی کین یک – اسپریچو ۷
هیات تکواندو ورامین یک  – تیم شوکا لاوین مریوان ۷
لوازم خانگی کن ۸ – هیات تکواندو شهرستان نظرآباد صفر
داتیس یزد ۷ – هیات تکواندو جنوب‌شرق یک
هیات تکواندو استان مرکزی یک – فرمانیه ۷

بهترین ها
بهترین سرمربی: فاطمه نور ملکی (فتح صدرالبرز)
فنی ترین بازیکن: زهرا پوراسماعیل (فتح صدرالبرز)
بهترین سرپرست: مه آرا مردان خانی (فرمانیه)
بهترین داور: محدثه پرنیخ (سمنان)

هفته پانزدهم
لوازم خانگی کن – استراحت
دانشگاه آزاد صفر – فتح صدر البرز (رتاآ) ۸
هیات تکواندو هفتگل صفر – اسپریچو ۸
هیات تکواندو استان ایلام ۲ – شوکا لاوین مریوان ۶
روپایی الکترونیکی کین ۸ – هیات تکواندو شهرستان نظرآباد صفر
هیات تکواندو ورامین صفر – هیات تکواندو جنوب‌شرق ۷
باشگاه ورزشی داتیس یزد ۷ – فرمانیه یک
تیم هیات تکواندو بهار ۷ – تیم هیات تکواندو استان مرکزی یک

بهترین ها
بهترین سرمربی: هانیه تاتی (داتیس یزد)
فنی ترین بازیکن: الهه شیدایی (لوازم خانگی کن)
بهترین سرپرست: هیرو برائی (شوکا لاوین مریوان)
بهترین داور: عهدیه افسانه (چهارمحال بختیاری)
انتهای پیام/س

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.