×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Friday, 7 August , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
برترین های چرخ تیز جام فجر استان تهران یادبود شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مشخص شدند

با پایان یافتن مسابقه چرخ تیز و رقابت میان ورزشکاران سطح استان تهران، نفرات برتر چرخ تیز جام فجر استان تهران مشخص شدند.

به گزارش پیشرو اسپرت و به نقل از روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در هفته سوم مسابقات جام فجر زورخانه ای استان تهران (یادبود شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی) ورزشکاران زورخانه ای سطح استان تهران در زورخانه وحدت گرد هم آمدند و در رقابتی سخت و نفس گیر به رقابت با یکدیگر پرداختند.

هفته سوم این مسابقات به میزبانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای شمال شرق و با استقبال پرشور ورزشکاران رده های سنی نونهالان، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان نیز همراه بود.

همچنین در این رویداد فرهنگی ورزشی مسئولین هیأت استان تهران، رواسای هیأت حوزه ها و شهرستان ها، جمعی از کهن کسوتان ، پیشکسوتان و قهرمانان و خانواده ورزشکاران به تماشای مسابقات این ورزش ارزشی و ولایی پرداختند که بارها ورزشکاران با اجرای زیبای خود مورد تشویق حاضرین قرار گرفتند.

این مسابقه از ساعت ۱۰ صبح و با حضور ورزشکاران یازده حوزه و شهرستان آغاز شد و پس از رقابتی توام با رفاقت نفرات برتر رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان مشخص شدند.

پیرو این خبر نتایج رقابتهای چرخ تیز جام فجر زورخانه ای استان تهران به شرح ذیل است:

*رده نونهالان*

مقام اول: امیر طاها حاجی (شهریار)

مقام دوم:محمد حسین صالحی (جنوب شرق)

مقام سوم:سید معراج موسوی (جنوب شرق)

*رده نوجوانان*

مقام اول:عرفان باباعلی دولابی (جنوب شرق)

مقام دوم:طاها آزادی (شمیرانات)

مقام سوم: مرتضی مرادآبادی (شمیرانات)

*رده جوانان*

مقام اول: رضا لطیفی (رباط کریم)

مقام دوم: نیما عبادی نژاد (شهریار)

مقام سوم: محمد علی دهقانی (ری)

*رده بزرگسالان*

مقام اول: امیر زنگنه (ورامین)

شایان ذکر است در پایان این مسابقه به نفرات برتر (اول ، دوم و سوم) مدال ، حکم قهرمانی و هدایایی با حضور مسئولین امر اهدا گردید.

همچنین لازم به ذکر است با اعلام کمیته مسابقات هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ، امتیاز تیم هیأت های شرکت کننده در جدول این رقابتها تا پایان هفته سوم به شرح ذیل می باشد:

۱-جنوب شرق (۶۶ امتیاز)

۲-شهریار (۳۶ امتیاز)

۳-ورامین (۳۳ امتیاز)

۴-شمیرانات (۳۳ امتیاز)

۵-ری (۳۱ امتیاز)

۶-شمال شرق (۲۶ امتیاز)

۷-جنوب غرب (۲۱ امتیاز)

۸- رباط کریم (۱۸ امتیاز)

۹- ملارد (۱۷ امتیاز)

۱۰- اسلامشهر (۱۴ امتیاز)

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.